Řáholec Jam 2017 last words a co dál..

Když Frenk pustil vzpomínku na loňský Řáholec, tak taky ještě něco přidám. Řáholec Jam 2017 měl být největší, dvoudenní, ultimátní a taky poslední. V pondělí nebo úterý po jamu jsme s klukama z FBM koukali na placku Beligčanů „Trekt Op Nieks“ a bavili se o tom. Byla tam únava a vyhořelost, bylo to náročný. Kluci byli nadšení, tohle musí být znovu, říkám nevím, mám dost, poslední Řáholec.. Od té doby pár neděl uteklo, člověk se oklepal, něco se posouvá. Zpětně když se na to podívám, zamakali jsme na tom hrozně, sakra já fotřík celý srpen jsem neseděl na kole a každou volnou chvilku makal v lese, aby les na Řáholec jel. Do toho klasický vomrdy jako kapely, píva, trička, sponzoři, amíci, píčoviny, do toho práce a rodina, člověk se nezastavil ani vůbec. Pak super týden a zasloužená dovolená s klukama z FBM, kterou v pátek nekompromisně rozsekalo počasí. Chvíli jsem byl fakt v depce. Nakonec se to vyvrbilo dobře a pátek mě bavil minimálně stejně jako sobota, ne-li více. Noční akce v lese, bez komentáře, nejvíc! Sobota hektická a náročná, bylo to namyšlený jinak, ovšem vzhledem k pátku naprostý zázrak že se jezdilo a dopadlo to, jak to dopadlo. Velký zázrak, kdo viděl v pátek les, ten ví.

Bavili jsme se s Kudrem, jestli a jak a tak, jasný bylo, že jestli Řáholec bude, bude v módu „back to the roots“, tzn. v menším, pro našince, kteří to myslí s trailsy vážně a tohle si prostě nenechají ujít. Říkal jsem si, že to už nemáme kam posunout a zůstaneme v undergroundu bez velkýho humbuku, kam patříme. Situace se nemění, leč pocit z lesního zimního progresu hodně dobrý, nová lajna a zamýšlený vychytávky stojí za to, na tohle se těšíme a jsem přesvědčen, že ta poctivá řáholecká parta si tohle užije. A tak teda jo, proč ne, uděláme si zase Řáholec, v menším, pro nás a o nás, tak jak nás to baví. Protože s Kudrem uvažujeme o PA, ještě není jistý, jestli 25.8. nebo 1.9., uvidíme, dáme vědět. Rozsah není jistý vůbec, bude hospoda nebo jen les? Kdo ví, každopádně si to letos užijeme a když teď vidím ten Swampfest, zase mám chuť udělat něco dobrýho, něco divokýho, veselýho, něco pro nás lesní zvěř.

A tady ještě jedna poslední galerka od Emeta, většina nezveřejněný zbytky z celýho toho památnýho týdne, dobrý to bylo. Pro zimní večery, které se začínají příjemně zkracovat. Yes jou.

« 1 of 3 »
This entry was posted in Czech stuff and tagged , . Bookmark the permalink.

One Response to Řáholec Jam 2017 last words a co dál..

  1. Adam says:

    oj už se těším

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *