Brian Hunt

Člověk by toho teď psal a psal, ale řeknu to jednoduše… tohle je dar z nebes!
V dnešní době, při současnym počasí, s tím co je teď neustále na internetu, atd. prostě jak říkám, dar z nebes.
Doporučuju huntův IG profil @bhuntnh tam je vidět jak frut šlape.
Ale néé, stejně si něco řeknem.
Ta kombinace naprosto skvělýho Stew Johnsona, jeho klasickýho “anthem edit stylu” a zvířecí bmx vlastnosti Hunta, to se už dneska prostě moc nepotkává. Tolik minut, svkělej song, přestřeli na začátku… 5 let práce takovýho borce za kamerou a takovýho jezdce, kterej by se skoro zdálo, že už ani moc nejezdí. Co oba žene k tomu do toho narvat takovýho usílí? Žádný veklý sponzoři tam přece nejsou, na barák to nikomu nevidělá.
Je to jasný oba dva milujou bmx až za hrob.
DIG BMX zase jednou zabil.
Konec kecání, ať máme čas si to pustit ještě aspoň třikrát!

This entry was posted in Czech stuff and tagged , . Bookmark the permalink.

10 Responses to Brian Hunt

 1. hout says:

  Pěkně Kuba. Edit jak svině. Obecně Brian Hunt nejvíc týpek, příjemnej, pohodovej, zajímavej. Motal se v Austinu už kdysi, když jsme tam byli, dal jsem s ním pár dobrých sessions na Eastside i pár pokeců u ohně, měl nás Čechy rád. Stejně jako drtivá většina austinských lokálů od něj nevidíš nic než obyč ježdění, pak ho vidíš někde na motorce na výletě, jezdí ještě vůbec? Ale když chce a je tam kamera, pořád vysolí takovýhle věci. Velká paráda. Některý ty věci na trailsech jsou nejvíc, navíc ten klid, styl a jistota, nothing ruce v bok, nádhera. Velmi speciální jezdec, jakých je hodně málo.

  • kuba najman says:

   Pamatuju ho z Masters a vím, že ze všech lidí mě tam prostě nejvíc bavil (ještě s Morganem samo). Presně nejvíc s jakou jistotou a klidem se tim vzduchem nese!

 2. hout says:

  Mimochodem, Kubo, já bych tě chtěl vzít někdy do PA (jedu na beton ve 2022, kdo se hlásí?), ale pro tebe je stejně stvořen Austin se všema těm betoňákama, Empirem, T-1 a těmahle lidma, který máš rád. Kdy to hecneš? A udělej to dříve než děti, pak je to složitější 😉

  • kuba najman says:

   O Americe přemýšlím roky, vždyť to víš, hehe… A přesně jak říkáš, za ty prachy co to stojí, a ten čas co tomu chceš dát, tak pro mě to musí bejt Austin 🙂
   Jako PA mě láká, ale po Austinu toužim! Pankáčové tam ještě nebyli ne??

 3. Jiří Zouhar says:

  Houte rozhodně se hlásím !
  Brzo mizíme z Islandu na leto stop v čr mám vymyšlenych pár věcí. Rozhodně se ale nechci ještě seknout…Takže vyrazíme znovu ven, ale pokud budeš cokoli plánovat USA rozhodně dej mi vedět!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *