Podzimní les

Na uplynulou neděli jsme na instagramu vyhlásili poslední letošní velkou lesní session. Počasí ideální, teplo, les jede nejlíp za celý rok, v lese sněží zlatý listí, který mezitím trochu zhnědlo. Dali jsme si tedy poslední letošní velkou session, sešlo se nás nemálo a bylo to sakra dobrý. Škoda jen, že se ten den ještě s novým časem tolik zkracuje, jezdil bych až do večera, kdyby to jen šlo.

Kdysi jsme měli dvorního fotografa Berna a fotky z lesa byly. Potom se Bernovi rozbil foťák a nakonec zmizel z lesa nadobro a fotek bylo málo. Občas něco Radek Jedlička, občas něco Zdenda TV, ale nebyl nikdo, kdo by mapoval pravidelný session a z toho potom vznikají ty pravý perly. No a najednou má foťák Dušan a Zdenda je v lese taky docela často a z toho mám radost. Přeci jen je to dobrý mít pár fotek, který si člověk může po nějaký době prolistovat a na telefon toho v lese moc nevyfotíš.

Dost už tedy řečí, klikejte dále, uvnitř popsaná lesní galerka z (doufám že ještě ne) poslední letošní session. Fotil Dušan a Zdenda, rozdíl v technice je přeci jen patrný, přesto velký díky oboum.

This entry was posted in Czech stuff and tagged , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Podzimní les

  1. kuba najman says:

    konečně jsem si to doma v klidu na kompu prohlídl! celej tejden jsem se na to těšil, páč na mobilu to bylo o nervy 🙂
    Nádhera!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *