Trocha bulváru od pana Dwayna

Jelikož je zima, počasí na hovno, sluníčko nesvítí nebo jen chvíli, zkrátka období depresí a sebevražd, je potřeba to trochu odlehčit. Dwayne D. po letech opět na scéně, pojďte si.

@michaelberan: „Cestě moudrosti chci tě učit, po přímých stezkách tě chci vést.“ Přísloví 4:11. #bmxschool @lifebyreal #thanksgod

Dwayne D.: Tak určitě viď, moudrost je základ a hospodin ví vždycky co dělá.

@six.stapik: Hej trenére!?!? 💥💥💥💥 Díky trenére 😁 #kokosynasnehu

@kubjuz: popisek zabil no 😂😂 🥋

Dwayne D.: Jakube, ty to zlehčuješ, to nedělej, nerouhej se Jakube.

@jiriblabol: BMX coach neexistuje🥴

Dwayne D.: Aha, toho by se mělo využít.

@michaelberan: @jiriblabol Právě proto …☑️

Dwayne D.: Mazaný, díra na trhu, trochu to rozjedem, dáme tomu lifebyreal (co to kurva vlastně znamená?) fazónu a to by bylo, že by nebylo na žvanec.

@jiriblabol: @michaelberan myslím že BMX není o tom chodit nekam na trénink a učit se něco.. Kazdej by se měl učit tak rychle jak je mu to “přirozené” a dělat takový triky který se mu postupem času začnou líbit. BMX by mela bejt naprostá svoboda a ne motat to nesmyslně s nejakyma “treninkama” 😀 Samozřejmě tohle je jen můj prostý názor 🤷🏽‍♂️

Dwayne D.: Nezačalo spousta lidí jezdit na bmx právě proto, že tam není žádný trenér, pravidla, píčoviny a můžeš si dělat co chceš? Michaeli, jak to je? Haló, mluvíme o bmx, Michaeli, jsi tam?

@tomas.chmel: @jiriblabol Proč neexistuje?

Dwayne D.: A teď se to dramatizuje, přispěchala rodina od Barborky na pomoc, to je jasný, rodina musí držet při sobě.

@jiriblabol: @tomas.chmel proč by měl ?😂 Jestli chces trenéra a pravidelný trénink tak by bylo se odhlédnout po kopané nebo něčem takovém 💯

Dwayne D.: Co to blábolíš Blábol? Jaký fotbal, jaká kopaná, tohle je vážná věc.

@tomas.chmel: @jiriblabol To je divná logika. Když se něco chci naučit, rád využiji tréninky někoho, kdo to umí… a Berry umí!

Dwayne D.: Ha, Blábol a jsi v prdeli, logika jasná jako facka, na to nemůžeš nic říct.

@jiriblabol: @tomas.chmel určitě ti to nebudu rozmlouvat:) Jen BMX o tohle opravdu není,ale chápu ze jsou lidi který to vidí jinak.

Dwayne D.: Jak není, co není, jaký není, to přeci Michael musí vědět.

@marekzabka: @jiriblabol Co tak cvicit aby sa clovek dopracoval k tazsim trikom pripadne aby jazdit mohol co najdlhsie, pripadne nebol na dochodok krypel ?

Dwayne D.: Konečně rozumná řeč, když to chceš někam dotáhnout, chce to pořádně cvičit, zvedat, protahovat, možná i ocas si honit, prý to je dobrý na zápěstí.

A teď vážně: Ezechiel 25:17: Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty, neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je Bůh…

A na závěr legendární hláška od Michaela: „Uvědomte si, že já to tady nedělám pro sebe, já to dělám pro vás.“  – film True Life BMX. Prostě boží.

Tak a kdo neviděl nebo nezná, tak tohle je superfinále. Váš Dwayne #lifebyreal.

This entry was posted in Czech stuff and tagged . Bookmark the permalink.

7 Responses to Trocha bulváru od pana Dwayna

 1. OndraS says:

  Ty vole ten Jirka Blábol musí bejt hrozná nula. Kdyby pořádně cvičil, tak by se možná někdy něco naučil, ale takhle teda nevím, co z toho kluka bude :D.

  Jinak to video mě úplně rozsekalo. Nacpat do videa, co má mít duchovní poselství, hudbu jak z diskotékové reklamy na chlast, to je solidní bizár. Chápu, že každej Lojza co točí motivační videa, nemůže být Tarkovskij, ale aspoň trochu soudnosti by mít mohl. Korunu tomu dává odpornej generickej žlutej filtr a úplně random rámeček. Ale možná jsem jen nepochopil tu skrytou symboliku :D. A být ortodoxní vegan znamená jíst kořínky, hladovět a chtít umřít :D. No a Ježíš ten byl nejdál, dneska by byl minimálně na přebalu Forbesu 😀 Hodně kvalitní náhodnej generátor slov :D.

  Některý věci by se do těchto pokroucenejch měřítek úspěchu cpát neměli. Ale je to hezkej obrázek toho v jaké podivné iluzi může někdo žít. Jinak pro mě je platný hlavně tohle přikázání: “BMX nemůžeš vyhrát” :).

 2. Adam says:

  😯 aha no tak toto tady jeste nebylo. To je jina liga wohohooo. On do toho sel vzdy naplno 😅👌 Dwayne D. keep us updated

 3. Kuba Najman says:

  Best post of winter posts!!! 😀

 4. Dwayne Dibley says:

  Já nezdvořák jsem zapomněl ještě na něco velmi důležitého. Michaeli, ze srdce ti děkuji, že to neděláš pro sebe ale pro nás, a především ti děkuji za nekonečnou inspiraci a obrovskou vtipnost, kterou nás zahrnuješ plnými doušky, nepolevuj prosím. Děkuji ti #thanksgod #lifebyreal.

 5. Kozel says:

  nemělo to mantinely a bylo to svobodný, no ty vole tak tam dáme treningy a uděláme s toho sračku teda sport jako každý jiný, Majkl podle mě ždycky jezdil hustě a kdyby chtěl tak by to bylo i hezký(roboty v čr nechceme) ale to je fuk ať si jezdí jak chce, jen místo těchdle jehovova pomsta konec mandraže motivace videí by bylo lepší žid jako kaskader, teda žít real a třebas se stavit tu někam na zavod (ano kterej nic neznamená) tu na random jamm a tak ….
  jinak krom teho že už nemáme Jolandu tak asi letos bude celkem sranda olympiada a takovýhle videa hehe

 6. Michael Beran says:

  Občas jsem šel trénovat a věděl jsem, že odejdu se zraněním, tak jsem si to ještě radši pojistil a nevzal jsem si přilbu, spadl jsem na hlavu. V nemocnici mi můj metalistický spolubydlící pustli skladbu od Black Sabbath, Is God Really Dead? a v tu chvíli mi to došlo. Když po třech dnech odvalili kámen z jeskyně, kam pohřbili ukřižovaného Ježíše, nenašli ho. Ježíš totiž neumřel, je stále mezi náma, jsem to JÁ.

  • Dwayne Dibley says:

   Hahaha, kurva, a je to rozřešený, davy putujou do Santiaga de Compostela, navštěvují Jeruzalém, Betlém a já nevím co všechno, aby HO našli, přitom ON si pěkně potichu inkognito žije někde v Novým Bydžově. Každopádně bych to moc nerozšiřoval, aby nenaběhli černoprdelníci a nešel jsi zpátky na kříž, historie se prý opakuje, bacha na to.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *