Whats up: Les a tak

Co se děje okolo lesa a tak vůbec, co se letos bude dít? Začalo nám to vesele. Se Sašou jsme v hecu koupili letenky na Swampfest, aby nám o doslova pár dnů později Trumpeta zakázal státy, načež se velmi záhy posralo úplně vše, slušný začátek sezóny. No ale nedáme se že, takže do lesa chodíme a na všechno se těšíme, ač něco možná nebude a něco se posune, což začalo tím Swampfestem, který spíše vtipně posunuli na květen a jen čekám, kdy to hodí na podzim, nebo zruší letos úplně. Škoda, vypadalo to super.

No a co tedy celou zimu děláme a letos dělat budeme? Na podzim jsem hrotil novou lajnu, poslední novou lajnu v lese, která by jela dolu a doplnila Dicka a Bordel, který jsou prostě zábavností jinde, než všechno ostatní. Ale v podstatě všichni mi hodili prostředník, takže kompromis a na Vánoce jsme začali předělávat začátek Bordelu, který sice nebyl zlý, ale byl takový do počtu, pořádně se ta lajna rozjela až na prvním rovným, k němu to člověk jen držel a hlídal, aby neletěl někam do řiti. Dávali jsme po nedělích tak nějak celou zimu, někdy ve dvou někde ve více a vyklubal se z toho úplně nový začátek, 3 fungl nový skoky a levý hip před prvním rovným, který byl vždy docela záludný, ten bude taky o něčem jiným, snad konečně na pohodu. Každopádně nám Bordel trochu zhoustne, bude se lítat výše a vypadá to pekelněji, ale možná to bude celé jednodušší a lépe fungující, uvidíme. Aktuálně vše nahozeno, chybí finální šejping, už se na to těšíme. Jinak zima mírná, zima dobrá, takhle to mám rád a les zůstal skoro netknut, nespadlo téměř nic, nenafouklo se to, trochu to poladit, polejt a může se jezdit. Zatím jsme projeli Baby do EMA a zlehka Levou, ale brzy to možná pojede všechno, když bude banda.

Tradiční vítání jara se nám samozřejmě posouvá, v tuto chvíli na neurčito, ale doufám, že to někdy v květnu stihneme. Byla by škoda, kdyby ne. Vítání jara má dlouhou a úspěšnou tradici, haha, vždycky je nám dobře.

Co se dále letos bude dít? Řáholec Jam je historie, o tom není diskuze, H-trails letos taky zůstane v klidu a míru, žádnou větší akci neplánuji. Plánujeme nějaký výlet, výlet veselý a pro všechny, ale co jak kam a kdy zůstane asi pouze uvnitř hardcore scény. Kdo chce vědět, musí dovnitř, třeba se občas ukázat v lese, nebo na Vápně, v Jesu u Ušiho, zkrátka uvnitř, kdo ví ví. Že to bude stát za to, o tom žádná.

Kromě lesa se taky maká v Rokli, Punkáči nahazují a tuní, taky se na to těšíme, tady určitě nějaký session proběhnou. Z Vápna se ozývá, že Vápno pojede a možná i jam bude, paráda. Více infa dáme, až ho více bude.

A co vy, stavíte, tuníte, šejpujete, těšíte se na sezónu? Sakra těším se na sezónu, na dobrý odpolední sessions a večerní beer, jako vždycky. See ya.

This entry was posted in Czech stuff and tagged , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Whats up: Les a tak

  1. Vojta says:

    Hoši, měníte náčiní? 🤣
    https://youtu.be/Da1SZZuvW2g

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *