Rumble in Richmond

Tak trochu jiný BMX contest, slibuje nadpis editu z dílny Stew Johnsona, a že jeho počiny vždycky stojí za to. Proto klikám na desetiminutové video, které mi ze začátku připomene, že už jsme stejně všichni staří fotři, co jen dělají hovadiny a ať už se nám to líbí nebo ne, děti budou čím dál víc součástí našich akcí. Do pankáčů jako je Crandal a Ginch bych to ani neřekl, ale udělali session pro děti z Bronxu. Sice je to nuda, ale zapojit ty haranty a snažit se je nasměrovat nějakou cestou je potřeba. Kdo ještě tak nezfotrovatěl ať rovnou proklikává někam za 4:30, kde začíná dnes už opravdu tak trochu jiný contest. Pro mě spíš krásná vzpomínka na devadesátky a začátky tisíciletí, kdy byly contesty o jednom nebo několika málo velkých a šílených skocích, které nebyly ani tak našejpované jak spíš nasypané jak hromada hoven, docela běžná věc. Má to to kouzlo. Málokdo to skočí a vytřídí se zrno od plev a když to zrno vyndá byť sebemenší trik na takové šílenosti, jde hned krásně vidět, kdo to tam má. Zahlídnout pár starých známých tváří taky potěšilo a beznohý Molina opět vyráží dech!

A DIFFERENT BMX CONTEST – RUMBLE IN RICHMOND

If you enjoyed this video, please subscribe :)https://www.youtube.com/channel/UCuSZUuRMLzOP0I6ItdA6uAQ?sub_confirmation=1 If you like what we do and want to support, check out our online shop… https://ourbmx.com/shop #bmx #ourbmx “For the first major RADshare event, we hosted an old school dirt jump comp at Richmond BMX, in Gillies Creek Park.

This entry was posted in Czech stuff and tagged , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Rumble in Richmond

  1. Kuba says:

    Ty Halahani to je vec! A Molina je nejvic!!! Jak on maka uz tolik let a az ted se proste z ty jizni ameriky vykulhal do sveta. Mega uspech a on musi byt ten nejstastnejsi clovek v bmx. Edgar jak ho roztahoval za kolem ty prvni pokusy hahaha

  2. Tomek says:

    SUPER! ☝🏻

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *