Víkend Praha-Milevsko

Večně vysmátej Milano

Punkáč Michal píše, že pojezd v pátek v Praze. Do toho Milan Bolek, že sobota bude podzimní pojezd na Vápně. Takže to bylo jasný! Víkend v Praze s odskokem na Vápno.


Mimo jiné mám i novej foťák. Takže L.E.S. a Rockle maj zase po dlouhý době jezdící digitál. Malej koutek techniky…
Začal jsem v prváku na střední s kinofilmem a jsem za to rád. Po prarodičích zrcadlo, expozimetr bokem, pokusy a omyly. Když jsem to dostal jakž takž pod ruku nastupovaly digitály. Nechal jsem se už tenkrát zlákat a hned to zase opustil. To se ještě asi dvakrát opakovalo a pak jsem x let fotil jen na film. Bere mě ta romantika a napjetí z nejistoty. Větší vzácnost povedenejch políček a i přirozenej odstup fotek od akce, někdy až moc hahaha.
Technika jde ale stále neůprosně dopředu a ceny kinofilmů s voláním nahoru. Daniel Čáha, kamarád z Prahy mi před rokem ukazuje novej kompakt. Vejde se fakt do kapsy. Velkej sensor, kovový tělo, nastavení jak v zrcadlovce, raw, video, atd… Hlavně dnes už i wifi. Dofotíš a večer v autě, nebo u ohně stáhneš do mobilu a po víkendu sdíliš s partou. I nejdražší nový jabka se na to nehrabou a tak po roce váhání beru.

V pátek ve dvě, nakonec ve čtyři se sejdem ve Strašnicích. Dlooouho jsem tu nebyl. Je to tam stejně boží. Zub času dává tomu parku ještě větší nostalgii. Pankáč už jezdí a Pepa Smrtka (novej výbornej pracovně jezdící kumpán) s kočkou jak pes, nosí akorát kelímky. Miliarda dětí, ale jde to a držíme až do sedmé. Což vidíme pro příště jako ideální čas příchodu.
Pepa jde někam na party. Pankáč se vidět s pankerkou. Já pro auto a že sraz na Žižkově v novém prostoru Kapsle13 kamaráda Kuby Štěcha.
Mám adresu, proplejtám se tam autem a vidím Kubu a vedle něj nikdo jinej než Láčovka! Všichni tlemíme, stojim uprostřed ulice a zdravíme se.
Kapsle13 je nepopsatelný místo. Nemá cenu snažit se přiblížit. Musíte navštívit a zažít. Je to hned vedle Viktorky, takže uplnej ideál. Pijem Plavčíky, dáváme cigárka, chvíli pak kempíme i v autě a tlemíme tomu a končíme v přítmí nějakýho krásnýho komorního baru, kde znají kluci barmana a v opilosti se domlouvaj už i bmxpromítačky.

Sobota ostrá 9 sraz u pankáčový dodávky. Nikde nebyl a je 100% ready na pojezd. Džusepe taky zvládnul nikam nejít. Kocovinu mám jen já! Wtf!!!
12 po nákupu na Vápně. Hned oheň, tuning sraz felin, šejp netřeba Milan vše připravil do nesmyslu. Velké díky! Takovej spot a jen přijít a mít vše přemetený, pokropený, odkrytý no jeeee…
Od dvou jezdíme v plný. Michal taky, později i s rodinkou, Souška taktéž. Na druhý kolo pojezdu doráží Kunžak a spol. Štěpán to dorazil taky zkontrolovat. Krásný ježdění.
Milan zahazuje na poslednim. Zahodil prej hodně brzo, cejtil přelet a kloping na předek. Nešel na nohy a dopředu, ale údajně spíš na nohy a dozadu na prdel, možná i tu nohu přilehnul. Každopádně viditelně zlámaná holeň a asi i navíckrát. Hroznej rok, fuj a fuj!!!
Mega statečnej. Ani nekvíkne, vtipkuje, leží a trpí. Sanitka, odvoz a ještě ten večer operace. Drž se parde!!!
Hout kotník, já ksicht, Milan holeň, Valis prst, Studna si stěžuje na rameno. Letošek náročenej sakra.
Trvá nám to, ale rozjedem ještě třetí kolo pojezdu. Za Milana. S šerem končíme a jedem do Prahy. Co nejrychleji do knajpy.
Ten večer plná formace. Pivní bar topstrop (název už nevím, kluci doplněj), pak knajpahajpa s levnejma svijanama, když už to je jedno. Pepa s kočkou to balej první, já v jednu jako druhej a pankáč podle mě jel tak do nedělního oběda.
Neděle a je mi výrazně líp než v sobotu. Dáme teda ty Říčany! Podle mého best bowl v Čr. Kluci nic. Valis dojel pojezdit. Opět Kunžak. Od 3 do tmy jezdíme furt. Nefotím. Kluci běhaj s goprem. S Robinem a Valisem se dobře hecujem.
Rozloučení a spokojeně jedem všichni po svém.
Krásný podzimní víkend. Jen ten Milan. Na jaře si dobrej kámo!

Starej dobrej roh v Lku neomrzí! Pěkná vejška a slušný euro

Transfer z hipu do boule. Těžký trefit čistě a jet pak smysluplně dál lajnu.

Kuželky, skoky a sluníčko

Těžká pohoda

All i want is a runnin’ riot

Místní styl

“Kurva nefoť mě, jsem spocenej!”

Večně vysmátej Milano

Věčně strašící stepdown. Nevim proč. Přijde mi boží a užívám si ho. Nikdy jsem nejel za boudu. Cejtit tu rychlost a jak to valí na poslední prostě chceš.

Vlaky vlaky

Milan ladí onefoot table. Dal jeden a ten se cvaknul. Možná dát dalších deset… na to nás ale neužije

Robin taky láme. Ten už v triku může víc haha

Souška dal nejďřív epes tobogan. Přál si ale přidat nohu. Snad bude spokojen

Michal lehce tabluje, přece jenom mikyna je mikyna

Statečnej Milan

Parta dává vibe Milanoj

Souška protahuje nofoot cancan až do indianu. Na živo dechberoucí!

Kluci Kolářovic

Povl mi cvaknul takovouhle pěknou fotku. Díky ti

 

This entry was posted in English stuff. Bookmark the permalink.

One Response to Víkend Praha-Milevsko

  1. hout says:

    Hezky Kuba. Sakra taky bych si skočil na Vápně.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *