Letos jsem neplanoval zadnou vetsi oslavu, zadny kulatiny se zatim nekonaj. Ale uz hodne dlouho se nejezdi v Ruben parku na hline, neni s kym, v lete vsichni rozlitany po vsech smerech a taky v lete neni nikdo prezpolni, coz je vic jak z poloviny taky kamen urazu.
Jak jsme si to ale nakonec hezky uzili? Kdo chcete, ctete dale…
Takze jsem si rekl, zkusim dat do kupy patecni organizovanou sesh, plus moje narozky, on se nekdo chyti. Pondeli az ctvrtek jsem dal kazdej vecer 2 poctivy hodky. Nastesti skatepark otvira v lete az do 12 v noci. pres den nechces s lopatou nic.
V patek od 6ti hned dorazil Pete v totalni natesenosti, v zavesu, Mara s rodinkou, klasicky nikdy nechybejici Joe a postupne dalsi a dalsi. Juan taky dorazil brzo. v podstate se hodinu v kuse jen kropilo a neco prehodilo prachem. Kolem pul osme se na to vlitlo a do 10ti vecer, kdy uz pak jezdil jen Gabi, se to nezastavilo. Dal jsem standartne popisky k fotkam, to rekne vzdy vse. Ale par veci navic stoji za to jeste zminit.
Prdel byla, ze se zacli schazet i mistni oldschoolaci. Po chvili se pak ukazalo, ze z Almerie 3,5 hodiny autem po praci dojel Santi. Oslavit s jeho oldschool partou jeho 52let. Taky slavil v sobotu, velka prdel. Takze pocetna oldschool parta si jela session v minosce a my na hline a par lidi se promixlo v prubehu.
Vsichni nalozili. Hodne lidi si skocilo prvne hlavni velkou lajnu. Juan otocil poprve 360 na prostrenim skoku v lajne. Nechtelo se mi, ale uz jsem to mel za sebou parkrat ze zimy, tak jsem ho musel nasledovat. Nakonec jsme jich dali vsude mozne, kde to jen slo, pozehnane. Jeden z highlightu urcite Juanuv hec 270 na prvnim pravem hipu. to chce uz dost koule, kort bez brzdy. Gabi nemohl zahalet, tak dal rovnou jizdu a otocil to uplne na kazdym v lajne, od fanalu az po posledni. Kdo tu lajnu zna, tak vi, ze je to dost. Zas taky zname osobniho trenera Gabiho a jeho fyzickou, dusevni, jezdeckou, nealkoholickou a ja nevim jakou jeste formu hahaha.
Padla tma.
Slo se na zidku pred park. Koupili se litrovky piva ve skle (nejlepsi lokalni vynalez), objednala se pizza a kecalo se slavilo se do 5ti rana. Ja pak pres sobotu a koncik v Seville v nedeli pokracoval az do pondeli rovnou do prace.
Cikani prej slavej narozky x dni. Aby se to pocitalo musis dat prej minimalne 3.
Dalsi super zazitek, vzpominky, radost. Opet diky bmx a dobrej lidem. Diky VSEM¡
A v srpnu se vidime v Lese a Rokli.

par-jsem-jich-polozil-taky.-z-nejakyho-duvodu-to-neni-vubec-muj-oblibenej-hip-na-table-asi-mam-radsi-holt-hipy-uplne-o-90

Mara-si-jakozto-profesionalni-mechanik-musel-hodit-packu-doprava-ale-vyplatilo-se.-Dal-si-par-jizd-v-coz-vubec-pred-dovcou-asi-nedoufal

jeden-z-mnoha-narozeninovych-darku-moje-nejoblibenejsi-fotka-ze-session.-Juan-a-jeho-vysokej-lezerni-onehand-onefoot.-naprosto-zaplutej-po-predku-do-dopadu.-Pak-hned-tocil
Za fotky vsichni moc dekujem Poissovi. Cerstvej prirustek do Malagy z Francie. Dobrej kluk a hlavne pro scenu vzdy dulezity vic fotici nez jezdici clen.













