BF instagram

Při našem cestování po East Coastu jsme měli tu čest setkat se párkrát se samotným Brianem Fosterem. Je až neuvěřitelné vidět tohodle staříka jezdit líp než většina lidí co vůbec na bmx jezdí. Nachomýtli jsme se na Posh zrovna když tam BF natáčel svůj part do nového Fit videa se Stew Johnsonem a měli jsme to štěstí se s těmito legendami vyfotit. Taky jsme se při chillu nějak objevli na fotkách z Brianova instagramu a možná taky na pár záběrech ve videu, uvidíme. Potom nám Brian dal za stěrač auta BF-it video, ze kterého jsme si všichni férově sedli na prdel. Nepopsatelné, každý by měl povinně vidět.

Právě jsem přelouskal nedávno vyšlé DIG LEGENDS INTERVIEW – BRIAN FOSTER a všem vřele doporučuji zde. Nakonec přidávám výstižný citát:

“Dirt jumping is now box jumping. There was a time when dirt contest tricks were tricks you did at the trails. Now dirt contest tricks are tricks you do at the skateparks.”

This entry was posted in Czech stuff, English stuff and tagged . Bookmark the permalink.

4 Responses to BF instagram

 1. hout says:

  Pro ty, co nevládnou angličtinou, rozhodnul jsem se rozhovor přeložit, protože to stojí za to. Je to dlouhý, bude to trvat, ale snad časem..
  Jinak ten stařík je samozřejmě v uvozovkách 🙂

 2. frenk frantik says:

  jojo stařík do uvozovek, protože ten dokáže natrhnou gaťata i dnešním mladým robokopům

 3. ptr says:

  myslím, že pro BMX je v 41 (!) stařík i bez uvozovek 😉

 4. hout says:

  Tvl. co je pak takový DMC? Hehe, kdepak, Fosterovi je sice 41, ale stařík to v žádným případě není, fyzicky ani duševně.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *