Víkend v EL-Woodu

Při vítání jara v Jičíně se domlouvala víkendová session v El-Woodu a novém betoňáku ve Frýdku. I přes velké sliby se do Slezska dostalo nakonec jenom trojité složení a to Kajman, Klingol a Pankáč. Kvůli dlouhé cestě a práci jsme si dali sraz v Pátek večer u mě na chalupě v Beskydech, kterou jsme použilijako ubytovnu a kalírnu na celý víkend. 

Hugo už tuší jak si zajezdí

 

Kolem deváte už jsou všichni u stolu včetně Huga, Rubena a jeho paní, sud rozjetej, burgry na grilu. Někteří jedinci to protahují až do brzkých ranních hodin. Ráno se pomačkaní nakládáme to ledového jezírka a to nám dává sílu přežít tvrdé ráno. Po snídani mi kluci pomáhají vykopat základ na saunu a už kolem 2 hodiny se houpem ve Frýdeckém bazénu.

Kuba stoluje ve velkém stylu

 

Ruben to tam má nejvíc jakožto skoro místňák vymetá všechny rohy ve velké kudle. Kuba to solí taky velmi slušně a vyndává table z nejhlubší části bazenu. Všechny to baví ale víme, že El-Wood má teď pokarantentí fazónu a tak se přesouváme asi po dvou hodinách do lesa. Cestou ještě kavec v nadupané Havířovské kavárně a vomrknutí Havířovského bowlu. 

Ruben dodržuje zasedací pořádek

 

Punkboy na Karanténě

Les už je v šejp módu, kluci místní už to ladí. Rozjezdy na bejby a přesun na hlavní lajnu, na které to není zadarmo a taky skoro nikdo netrikuje. Oheň hoří a Hugo to rozjíždí na novou lajnu, která svou robusností skoků nemá v ČR obdoby. Karanténa je tady vidět. Odrazy jsou široké jak dopady na Paně v Jičínském lese. Asi to má své výhody, ale té práce co to muselo dát to bych nerad zažil, takže respekt hoši. Hugo Traktorista to zajížďí a hecuje další. Skoro všichni to naskakujou. Lesní pohoda na nejvyšším stupni, všem se to moc líbí. Dáváme nějaké jídlo a přesun zpět na chalupu.

Hugo nám to ukazuje

Druhý večer stejný scénář jako první. Sud se dopíjí, někteří jedinci šahají po kořce a někdo jde spát. Druhý den jedeme znovu do lesa, ale zjišťujeme, že brutálně zachcalo a skoky jsou mokré. Kluci se přesunujou do Frýdku, kde se povozí na pár hodin a já si jdu nabalic věci na cestu do Liberce. Kolem páte včer se loučíme s Rubenem a bratry Janíky a frčíme do Liberce.

Díky moc za pomoc na chalupě a za super svezení. 

Adam 

This entry was posted in Czech stuff and tagged , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Víkend v EL-Woodu

  1. hout says:

    Pěkná práce. Haha, ale ta masivnost, v lese bychom měli se stejnou hlínou o dva skoky víc 😀

  2. Kuba Najman says:

    Ruben má masivní ramena a Hugo chce velký skoky. To muselo dopadnout takhle a je to dobrý! Děkujem za super víkend a pěknou vzpomínku 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *