Credence 3 a RELIC videa

Jak jsem psal minule, pár zajímavých kousků se objevilo v posledních týdnech a měsících. Kromě zmíněného Vinylu vyšlo také Relic videjko s názvem Rambling in the North East a potom nedávno Clint Reynolds vydal nové Credence video s prostým názvem 3. Obě videjka jsou si docela podobná, zkrátka Credence parta lítá trailsy eastcoastu a hotovo. Musím se přiznat, že jsem už asi trochu zaujat, ale na Clintovu fufanu už jsem skoro alergický a pořád dokola stejný polety Mattyho a Clinta už mě taky nijak netankují. Credence partu doplnil Ever Peacock, nová tvář, který zase tolik okoukaný není, ale zase není jezdecky tak výrazný. Bohužel hodně mi chybí v obou videích Nutter coby velmi osobitá postavička a výborný, daleko méně předvídatelný pan jezdec. Přeci jen Nutter umí vyndat kde co a občas i slušnou nálož, zatímco Clint je učesaně stylový, ale v podstatě pořád stejný. O Mattym ani nemluvě. Na Credence videjku se však sem tam objeví spousta různých friends, což je fajn a příjemně to oživují, namátkou Henny, legenda Derrick Girard, Halahani, Mark Potoczny, mihne se Chris Doyle nebo dokonce Tony Cardona na Eastside (učebnicový zához na Speed Ballu, haha). Záběry z Eastside, více jezdců, zvolená hudba, všelijaký Clintovy domácí vychytávky a celkově pohodová příjemná atmosféra v Credence videjku přeci jen zastiňuje ten Relic, který mě opravdu nijak neoslovil. Samozřejmě, každý má rád něco jinýho, ale mě osobně k tomu pohodovýmu trailsovýmu ježdění ten tvrdý metal neseděl ani trochu. Celkově ani jedno videjko vlastně nepřineslo nic nového, Clint v podstatě sebral záběry z instagramu za posledních pár let a polepil to dohromady.

Na druhou stranu je však potřeba říci, že už jsem starý kozel, který to pořád sleduje, ty spoty i jezdce zná a není to pro něj nic mimořádného. Před pár (možná už více) lety bych z toho byl nadšen, přeci jen Eastside, Posh a Catty, Hazelwoods, North Eastside a jedni z nejlepších trailsových jezdců světa, co chceme víc? Asi bych chtěl se vrátit zpět do časů před sociálními sítěmi, kdy tohle zkrátka člověk neviděl po kouskách dávkovaný každý druhý den, ale viděl to jednou za dva roky a po právu čuměl. Navíc je potřeba objektivně říci, že naživo je ježdění těchhle lidí velká pecka, jsou to vejšky a je to styl, některý ty skoky jsou fakt macatý. A můžete na to koukat klidně celý den, každý den. Takže kdo neviděl, anebo viděl, ale bere ho to a rád se podívá znova, otevřte si pivko a tady je přes 20 minut nadupaný trailsový nálože.

This entry was posted in Czech stuff and tagged , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Credence 3 a RELIC videa

 1. Kuba Najman says:

  Jo Houte ten Cardonův zához je moc. Rikal jsem si kolik z nas by takhle bravurne uteklo hrobnikovy z lopaty, hahaha
  Me se treba prave to Relic video libilo vic. Hudba mi sedi a jak rikas, Clint to lepi z IG a to mas okoukany. To Relic vidko je aspon nejakym zpusobem zvlast pripravenej nataceci projekt.
  Z Derricka strikam uplne, jeho zabery me na to vsem bavej nejvic. Vnimam ho dost podobne jako Garretta z T1, akorat to je ta FBM punk verze!

 2. Kuba Najman says:

  Jo a samo tleskam Clintovi za scenu s lopatama z Twin Peaks!!!

 3. hout says:

  To jo, lopaty z Twin Peaks a zejména ten trailer nejvíc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *