Životní styl Pražského strýtaře

Je mi to líto a taky to není k tématu, ale jako svůj první post musím dát odstrašující případ. Někomu se to může zdát jako sranda, někomu jako průser. Já si myslím, že to je hezký obrázek o tom, jak to vypadá na České Street scéně a to především asi v Praze. Všichni se čas od času ožerem, ale tady to je horší. Kluci si prostě dávají do frňáku častěji (pořád) a to asi z důvodu toho, že nemají co na práci. Jaká škoda. Kdyby jste potřebovali poradit co s prochlastaným časem a nadělanou ostudou, tak stačí napsat. My vás už nasměřujem. Potom se divme, že města nepodporují to, co máme rádi.  Kudr by nám k tomu mohl něco říci. A Co na to vy?

Opilý cyklista si zdříml. Zloději ho prošacovaliDva muži v polovině listopadu velmi svérázně „pomáhali” v pražských ulicích opilému cyklistovi. Mladík spadl na chodník a usnul. Dvojice k němu přistoupila, ale dřív než o jeho zdraví se zajímala o cennosti v kapsách. Vše pod dohledem kamery.

Embedly Powered

via Idnes
This entry was posted in Czech stuff and tagged . Bookmark the permalink.

7 Responses to Životní styl Pražského strýtaře

 1. hout says:

  Haha, tak přesně tohle jsem včera zaregistroval na idnes taky a chtěl to sem dát jako klasickou bizarnost.
  Docela by mě zajímalo, kdo to je? Čtyři pegy, na oko celkem vyladěný kolo, tohle určitě není nic složitý identifikovat pro lidi ze scény, což?
  Haha, ano Kudr by k tomuto jistě měl co říci, jeho tradiční odpočinky při nočních cestách domů jsou legendární a věřím, že leckdy vypadaly podobně, akorát ležel v příkopě místo na chodníku, protože holt po cestě žádný chodníky nejsou 😀

 2. Adam says:

  Nechtěl jsem to jméno resp. přezdívku zveřejňovat ale tady to máš.
  https://www.facebook.com/little.picek.7?pnref=story

  • Adam says:

   Když jsem zmiňoval toho Kudra, tak jsem myslel jeho názor z úhlu pohledu majitele stavební firmy, zabývající se tímto oborem.

   • Petr says:

    Sorry ale jen proto ze se tim Kudr zivi tak by se meli mit vsichni na pozoru aby si nahodou nevzali kolo do hospody a nejeli na nem domu ozrali? To jsem mel driv dojem ze jen streetari jsou ciste vyhraneni co se tyka stylu jezdeni ale vidim ze i lidi co se pohybujou na hline povazujou svoje odvetvi za svate protoze z toho clanku to doslova čpí.

   • kudr says:

    Adame co mě na lidech v BMX komunitě sere, je to, když někde někomu postavíme dirtpark a oni pak nejsou schopní se o něj starat a dávat zpětnou pozitivní vazbu městu, nebo objednateli. To že jezděj lidi na kole domu vožralý a náhodou je přitom natočí “bezpečnostní” kamera, jde úplně mimo a mimo jiné, jak už psal hout, jsem to dřív taky občas takhle provozoval, když jsem to ještě neměl z hospody domů 5 minut pěšky, ale půl hodiny, heheh.

 3. hout says:

  Já to pochopil Adame, jak jsi to myslel. Ale krásně to sedí i na Kudrovy odpočinky po cestě domu. Ono co si budem povídat, občas se zadaří a nejsme o moc lepší než ten typ, akorát máme vychytanějšího autopilota 😀

 4. Dušan says:

  Trošku Bydža 😀 ale to byl ještě lepší mistr. (ještě je!)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *