Vítání jara – Ruben se rozepsal

Před tím, než Hout svým už velmi formálním stylem napíše report z letošního Vítání jara, tak já vám tady šoupnu něco, co mě dost pobavilo. Jedná se o tři roky starý report od Rubena publikovaný na stránka elstylobmx.unas.cz.

Dvě bečky jsme prokládali rumem s šampíčkem 

Dne 20.4. Hout a celá Jičínská Crew uspořádala šejpovací dnes po zimě, je to vždy po zimě velká práce a lidí je strašně málo. Náhoda není náhoda a v ten den mám narozeniny, takže plán byl jistý.Můj kamarád Adam mi píše, že také dorazí. Takže to bude asi velká párty protože, když se sejdou kluci z Moravy, tak je to vždy veliké…A aby toho nebylo málo, tak kout pořídil dvě bečky piva, pač i Hout měl také narozeniny 31let v hlíně.Takže i tímto všechno nejlepší.

Sešlo se nás okolo možná i 15-20 lidí a šejpovalo se popíjelo pivínko,plánovalo a furt dokola,hehe.. No a mi s Adame jsme si vzali na starost klopenku a naše klasické téma SEX a HOLKY , hehe… Jezdit se nedalo , protože v pátek hodně pršelo, ale na stavění ideální.

U jakmile se pomalu stmívalo , tak se to začalo rozjíždět ve velkou párty . Ohen veliký, všichni úsměv na tvářích a mám pocit z krásného dnes a ještě k tomu je to den mích narozenin. Překvapivě se vypili obě bečky a prokládali jsme to rumem a šampíčkem , jak zlobiví psy. Taky jsem se i poblinkal a vyválel v kaluži a nebyl jsem jediný. Spaní jsem pořád neměl jistý a taky že se mi to vyplatilo hehe.. (alisha je vyfouknutá)

Na druhý den jsme trošku pozevlili v lese , dal jsem si jedno pivo, a celkem rychle se to rozprchlo. nepočítal jsem s tím. vybyl se mi telefon, takže jsem se řídil podle slunce. Takže co budu dělat?, Dal jsem relax , pivo a vyrazil na cestu domu. Četl jsem si knížku a uvažoval o životě.

Vystoupil jsem v Pardubicích a měl jsem čtyři hodiny k dobru. Tak jsem se byl projet na Pardubický Zámek, presíčko s panniny na náměstí. Bylo strašně krásné počasí, Pak jsem se byl podívat na bikrosku , kde to upravovali na závod který bude týden na to. Jezdit nepustily. Koukl sem se i na skate plazu, tam jsem jsem přijel , tak mě chtěli zabit a stejně to tam stálo za hovno. Tak jsem to nakonec zapíchl v krytém parku. Byl tam nějaký týpek co jezdil celkem hezky. Jen on a já. pohoda. Slunce zapadá a já vyrážím domů..

Ve vlaku kolem mě samé krásně holky a to já můžu…
Tak to byl můj narozeninový výlet.
hlíně zdar a podporujte L.E.S. protože to je jedné místo v ČR co má budoucnost a ti co nedorazili pomoct, tak plivám na vás!!
Ruben

více marasu tu

více fotek tu

 

 

 

 

This entry was posted in Czech stuff and tagged , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Vítání jara – Ruben se rozepsal

  1. hout says:

    Haha, prostě boží. Sakra velká škoda Rubena, kulturisty jednoho, kde mu je vůbec konec?

  2. ptr says:

    Njn Adame, už to není ten Hout co bejval, teď už je to mega busy zaprděnej fóťa, co když už se jednou za 1000 let přes svůj hyper nařáchnutej kalendář dokopá k nějakýmu psaní člověk má pocit, jak kdyby čet nějaký umaštěný úřední lejstro než tu peprnou sarkasticky kousavou libovku, až se ježej chlupy na zádech, jak jsme byli zvyklí 😀 😀 😀 Halt časy se mění 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *