FATAMORGANA JAM

Fatamorgana Jam už příští týden a tady nějaké info what’s up. Fatamorgana trails se nachází v Jeseníku a to celých dlouhých 15 let. Myslím, že je to nejdéle fungující spot u nás. A jako jeden z mála se honosí legalitou, flek je pronajatý od obce. 15 let není málo, to si zaslouží oslavu, a proto bude jam. Co na vás v Jesu čeká? Dvě lajny 12 a 13 skoků, všechno spíše pohodovější, žádný hrot. Myslím, že na tomhle si zajezdí každý, kdo trochu umí jezdit na kole. Narychlo ještě dává Uši do kupy třetí velkou lajnu, aby bylo veselo, uvidíme, jak to stihne. Bude se jezdit celý den, začátek někdy třeba v poledne, poteče chlazený pívo, bude hrát muzika, možná i nějaká ta soutěž, klasika. Kempovat se dá přímo vedle skoků, kousíček vedle teče potok pro osvěžení, záchody přírodní, srací lopata k zapůjčení.

Co: Fatamorgana Jam

Kdy: Sobota 6.8.2016

Kde: Fatamorgana trails, Adolfovice, Bělá pod Pradědem (kousek od Jeseníka, koukněte na mapku, jsou tam směrovky na střelnici, zákazu vjezdu motorových vozidel se nebojte).

Program: Vlaky all day long, píva, večerní muzika a tralala

Start: V poledne, nebo jak to komu vyjde.

Mapka Adolfovic, je to pár kiláků dole pod Jeseníkem, to najdete.

Z JC jedeme část výpravy ve čtvrtek, chceme dát ještě spot zvaný Zahrádka a možná taky bikrosku v Jeseníku, v pátek navečer Fatamorgana session, sobota jam. Druhá parta pojede asi v pátek navečer. Přidat se k nám žádný problém, sejít se případně už v pátek na Fatamorganě bezpochyby dobrý plán. See ya.

This entry was posted in Czech stuff and tagged . Bookmark the permalink.

9 Responses to FATAMORGANA JAM

 1. PIRE says:

  Zdar všem,
  Fatamogana tu stojí už pár let, v průběhu času byl tento spot více nebo méně sjízdnej a podílelo se na tom hodně lidí. Myšlenka udělat jam tu byla vícekrát. Uši to letos vyhecoval ve velkým stylu.
  Je mi ale trochu smutno z toho, že pravděpodobně většina lokálů tuto akci chtějí bojkotovat, protože se s Ušim nechtějí dostat do konfliktu, kterých tu za pár posledních týdnů několik proběhlo.
  Fatamorgana byla vždy místem kde vládla pohoda, věřím tomu, že brzy bude vše při starém.

 2. Usi says:

  Jako vsude na trailsech na svete jsou vecinou dva co kopou a zbytek keca picoviny-a ja nejsem na kecy ale na skutky a kecy trailsy nestavi lopata a ruce jo)
  Takze zadny stresy vse je stejne jako vsude na svete digers vs zevls!
  Trails live is not for pussys!

 3. Vomáčka says:

  Teda hoši musim říct že tohle je všude stejný, každej hýří emocema místo toho aby vzal lopatu a něco uplácal. Každopádně rád slyšim že se tim nenecháváte rozhodit protože jak to tak znám tak pak ještě každej uraženec rád příjde zažít nějakou srandu.

 4. frenk frantik says:

  Chci jet z Prahy nejspíš v pátek odpoledne, asi přes Hradec a mam prázdné auto kdyby chtěl někdo vzít

 5. Šráma says:

  No my jsme se potkali s lokálama z Fatamorgány cca dva měsíce nazpět při pojezdu na DirtGarden. Už dřív jsem se je snažil kontaktovat ohledně pojezdu na jejich spotu. Mají to podle fotek fakt extražůžo! Každopádně jezdím Mtb a bylo mi tak nějak naznačeno,že mám holt smůlu a ani jako takhle se kluci neměli nějak moc k hovoru. Trošku frňáky nahoru,nebo co to mělo být. Je teda nějáká reálná šance,že bychom si tam s klukama mohli někdy zajezdit bez toho aniž bychom se museli doprošovat? Nejsme začátečníci a jezdit trošku umíme. V česku je možná příliš málo prostoru pro podobné žabomyší války.

 6. Usi says:

  Ahoj Všem :Jam o víkendu je Pro vsechny milovniky Trailsu a vsici jsou vitani!!
  A pro ty co se Nebojí lopaty a trosku práce -můžete přijet i dřív !-pomoc vítána ať je sobota co nejvíc v luxusu ! Trails ,Love nad Peace !

 7. Jiri says:

  Jen sem chtel doplnit malou nepresnost. Aby v tom nebyl zmatek. Tenhle jam se nejmenuje Fatamorgana jam, ale Usi jam. Az nekdy bude Fatamorgana jam dame vedet…

 8. hout says:

  Haha, dobře Jiří.

 9. Jirka Z. says:

  Hej mám tahat vůbec celou to svoji natáčecí techniku nebo videem rozpoutám nějakou válku? Chci stvořit nějaký video matroš

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *