Zahrada Aleše Handzla

Zde jde krásně vidět, že trailsy jdou vybudovat opravdu všude. Stačí jen zatnout zuby a přehazovat půdu. Aleš jezdí strašně dlouho bikros a u jeho baráku se vyskytla možnost si něco postavit . Tak našetřil několik dukátů na bagr a ejhle co má. V jeho okolí je to s podmínkama na ježdění těžké, ale dokázal to!

Spot se nachází v Dětmarovicích nedaleko Karviné . Koukněte na video co dal do kupy Filip Kamidra .

Embedly Powered

via Vimeo
This entry was posted in Czech stuff and tagged . Bookmark the permalink.

35 Responses to Zahrada Aleše Handzla

 1. Adam Robenek says:

  super spot akorát ty skoky by to chtělo poladit. Respekt !!

 2. bmx says:

  skoro 4 minutový amaterský video o ničem, když na webu je milion suprhustejch? kdyby aspon to jezdeni za neco stalo :-/

 3. hout says:

  to bmx: Bohužel nezbývá, než dát za pravdu :-/ Ale neboj, teprv se rozjíždíme, zajímavýho matroše tady jistě bude dost a dost.

 4. OndraS says:

  Povedenej spot 🙂 Jen mi trochu neseděl výběr hudby a poslednímu dopadu by šejpnutí neuškodilo.

 5. honza says:

  co to je za sračku????? :-(*) :-(*) :-(*)

  • MIKE says:

   sračku máš v gatích kamarade chtělo by to vyměnit trenky 😉 asi si nikdy neměl lopatu v ruce že mluvíš tak jak mluvíš

 6. Ruben says:

  Panové, tu nejde o to, jak jezdí, ani jak je to natočeno.
  Jde jen pouze o to, co vybudovali!
  Ty kluky znám a vím, že to cití srdcem !

 7. hout says:

  Souhlasím Rubene, nejde o to, jak jezdí, jde o to, že se snaží. Respekt každýmu, kdo vezme do ruky lopatu a postaví skok. Na druhou stranu, to video podpořený hudbou je peklo a kluci jsou na začátku, zatím vybudovali pár skoků. Pokud to cítí srdcem, těším se za rok dva na další info o tomhle spotu, kde budou lajny dvě, skoků 10 a bude se lítat o metr výš. Doufejme.
  Zdar a sílu.

 8. kuba najman says:

  přesně jak říká Hout kluci, video zatím děsběs, ale každej jsem nějak začínali… časem se kluci polepší a s tím příjdou i lepší vídka, fotky a tak dále

 9. arabela says:

  Hele myslím že video až tak strašný není, co si budem povídat, z letošního řáholce taky nebylo extra profesionální video. Navíc myslím že jde o to že kluci maj hlínu rádi a dělaj vše pro to aby na ní mohli i jezdit. Podle mě komenty tipu sračka a tak nejsou na místě, navíc tohle video vystihuje takovou “undergraundovou” scénu.

 10. honza says:

  arabela: nejde jenom o kvalitu videa, ale hlavně o obsah a tohle dohromady plus hudba tvoří nekoukatelnej shit. Podle lidí který tenhle web dělaj bych čekal větší úroveň příspěvků, tohle bych si netroufnul dát ani na chytráka. A mimochodem jestli tohle peklo nazýváš “undergrOundovou scénou” tak nemáš ponětí co tohle spojení vůbec znamená :(-

  • MIKE says:

   Kamarade ty seš frajer vůbec nevidíš pod pokličku tady těch trailsů a to že je mam teprve půl roku a většinu sem nakopal sám rukou. je to mini trailsiště vhodné pro ježdění grilování a párty a ty bz jsi z toho asi chtěl mít minimálně vápenku co,,?? Vrat se nohama na zem

 11. hout says:

  Hehe, dobře Honza. Nicméně s velkou dávkou nadsázky bychom to video skoro mohli považovat za undergroundový, popřípadě avantgardní, jelikož na poli trailsových videí se jedná o vskutku velmi netradiční kousek :-). Tak to ale zřejmě zamýšleno nebylo 🙁
  Jinak nezbývá, než s Honzou souhlasit.

  • MIKE says:

   hlavně většina kluků co na tom videjku lítají jsou Bikrosaři a litají si jen jako doplně sportu a nepotebují mít mega trailsiště se skokama na triky 😉

 12. Adam Robenek says:

  [21:34:20] Adam Robenek: čteš to na tom czech trails ?
  [21:34:40] David Smažil: co
  [21:34:51] David Smažil: ty komebty
  [21:34:56] Adam Robenek: ty komenty k tomu rubenovému
  [21:35:00] Adam Robenek: co si o tom myslíš
  [21:35:42] David Smažil: je tam něco nového nebo je ten od kuby poslední
  [21:36:00] Adam Robenek: nevím
  [21:37:02] David Smažil: jako neznat ty lidi tak nevím co bych na to řekl no
  [21:37:33] Adam Robenek: nečekal bych to od nich no
  [21:38:00] David Smažil: no zrovna z jejich party ne
  [21:39:11] Adam Robenek: příjde mi to trochu jako další dementní český web na kterém je všechno co si najdu na všech trails webech nebo i na vitalu
  [21:39:33] David Smažil: jo asi tak
  [21:39:38] Adam Robenek: jedinej ruben tam dal něco co mě nějak zaujalo 😀 a oni to tak odfakujou
  [21:40:11] David Smažil: ale chtěli to světové úrovni tak jim to nepřišlo moc jako světovej spot no
  [21:40:16] Adam Robenek: je to sice hrozné video ale o to video vůbec nejde
  [21:40:19] David Smažil: ale máš pravdu no
  [21:40:23] David Smažil: právem
  [21:40:25] David Smažil: právě

 13. Adam Robenek says:

  Tohle je můj názor a byl bych rád, kdyby se to odvíjelo i takovým směrem, jako naznačil Ruben. Jinak to je super a hrozně se mi to tady líbí a jen tak dál.

 14. hout says:

  Díky Adame, zpětný vazby jsou vždy zajímavý a hate club je potřeba, bez něj by byla nuda.
  Protože mě baví diskutovat, tak ještě pár poznámek:

  “[21:37:02] David Smažil: jako neznat ty lidi tak nevím co bych na to řekl no
  [21:37:33] Adam Robenek: nečekal bych to od nich no”
  – mám takový pocit, že nás pořádně ještě neznáte, co byste od nás čekali?

  “[21:39:11] Adam Robenek: příjde mi to trochu jako další dementní český web na kterém je všechno co si najdu na všech trails webech nebo i na vitalu
  [21:39:33] David Smažil: jo asi tak”
  – kéž by bylo víc českých dementních webů jako je tento. Teď nebudeš muset chodit na Vital ani jinam a najdeš to tady, ještě s komentem, který obvykle má hlavu a patu. Navíc klucíí, nesuďte po týdnu fungování, obzvlášťkdyž je zima a nic se neděje.

  “[21:40:16] Adam Robenek: je to sice hrozné video ale o to video vůbec nejde”
  – už to tady bylo řečeno, respekt každýmu, kdo vezme do ruky lopatu. Na druhou stranu na takovýhle videa na těchhle stránkách nikdo koukat nechce, na tom se přeci všichni shodnem.

  “Tohle je můj názor a byl bych rád, kdyby se to odvíjelo i takovým směrem, jako naznačil Ruben.”
  – co je to za směr, který Ruben naznačil a kterým by se to mohlo ubírat?

  O víkendu mi řekl Kuba Najman zhruba toto: “Na web se budou dávat věci, na který se rád podívá Mark Potoczny.” Krásně v jedné větě shrnuta myšlenka, se kterou jsem tenhle web dával do kupy. A tím směrem by se to mělo ubírat Adame. Líbí nebo ne, boj každýho.

 15. arabela says:

  Rozhodně má Adam Robenek pravdu s tím že ty “super” videa si člověk skoukne na Vitalu a podobnejch webech, tak když hout řekl že si to mužem tedy skouknout tady, je to jako kdyby řekl:”udělali jsme klasickej web, kterých už je spousta a nebude tady nic vyjímečnýho, nic kde by se ukázala i láska jinejch jezdců (čti ne profesionálních se super kamerou a kameramanem) k trailsu. Tím pádem jste kluci nic neodlišili a jen jste zkopírovali to co už na webu je.

 16. Dwayne D. says:

  Muhaha, Arabelo, ty seš úplně v prdeli. Hate club, pojďte si.

 17. arabela says:

  Dwayne D: podle tebe když napíšu nějakou zápornou kritiku patřím do hate clubu? Myslím že od toho tu je ta možnost těch komentářů, aby se dalo diskutovat. S takovou pujde tenhle web brzy do kytek.

 18. třeba flickr Yeagla nebo Expendable 2 jsem nikde na vitalu nenašel tak třeba tímhle směrem by se to tu mohlo ubírat (možná). Jsme na začátku, jsme roztroušení po celé republice a diskutovat s Houtem co vložit a co ne? tak to si může Hout dělat sám že jo. Každopádně Ruben vložil, vyvolalo to tohle ….

 19. honza says:

  jako já pevně doufám, že tenhle web nebude jenom o vkládání cizích odkazů, ale že taky díky anglický verzi zviditelní trailsovou scénu v ČR! Tenhle web takovej potenciál, díky lidem který ho dělaj má! Byl bych ale nerad, aby naši vyspělou (!) trails scénu skrz tenhle web reprezentovali začátečníci (byť srdcaři) jako je bandička kolem Filipa Kamdidry. Páč jestli se tady bude jako “česká trails scéna” prezentovat toto, tak se pak nemůžem divit, že máme ve světě pověst ivanů co u nich teprv skončil pravěk. A o to tu jde Arabelo, Adame a spol.

 20. hout says:

  Hezky Frenk, flickr Yeagla je pecka, ke který bych se já osobně nikdy nedostal a moc se mi to líbilo.
  Jistě, že bych si to mohl dělat sám, ale to je přesně to, co nechci. Právě ta různorodost lidí je zajímavá a dává webu potenciál, jsem za tenhle tým hodně rád. Ruben napsal co napsal a vyvolalo to přesně to, co to vyvolat mělo. I tahle diskuze je přínosem.
  Honzo, píšeš to výstižně a zcela správně. A neboj, nebude to jen o přejímání cizích věcí a když už, vždy s komentem, vlastním názorem, přídavkem a tak..

 21. Adam Robenek says:

  Frenk: a flickr Yeagla nebo Expendable 2 jsem nikde na vitalu nenašel tak třeba tímhle směrem by se to tu mohlo ubírat

  Já: určitě souhlasím, ale jak říkám představuji si, že by tady mělo být minimálně aspoň z třiceti procent příspěvků co se týče České Republiky a zbytek co se týče světa (méně komerčního). Dále si myslím, že příspěvky z Česka by měli být možná v Angličtině a co je ze světa tak v Češtině. Možná to zvýší sledovanost a bude to efektivnější.

  Každopádně pořád si stojím za tím, čím víc videí atd. z Česka tím lépe a bez takových příspěvků, jako tady dal Ruben to bude pro mne o něco méně zajímavější.

  Super debata baví mě to

 22. OndraS says:

  Rozhodně souhlasím s Adamem bylo by tady fajn vidět i něco z méně známých českých spotů.Na druhou stranu je pravdou, že teď v zimě není v tomto směru moc o čem psát, protože jak už předeslal Hout většina spotů se buď překopává nebo se tam vůbec nic neděje. Potenciál tohohle blogu se podle mě projeví až na jaře.

 23. kuba najman says:

  honza says:
  February 21, 2012 at 13:59

  “jako já pevně doufám, že tenhle web nebude jenom o vkládání cizích odkazů, ale že taky díky anglický verzi zviditelní trailsovou scénu v ČR! Tenhle web takovej potenciál, díky lidem který ho dělaj má! Byl bych ale nerad, aby naši vyspělou (!) trails scénu skrz tenhle web reprezentovali začátečníci (byť srdcaři) jako je bandička kolem Filipa Kamdidry”

  -tady to honza zabil/zabalil do blogu se šlo s tí že chcem, hodně reprezentovat checktrails ve světě a tímhle videem chtě nechtě, se srážíme na streetovej blog z baghdádu (trošku přeháním a ani nevím jak se to píše to město, nebo stát kurva… no vidíte), myslím že všichni si přejem aby každej cizák, co to bude sledovat si řekne jo dobrý věci a nemusím se přebírat jalovejma věcma.
  Problém trochu vidím ve dvou laťkách, jednu máme na venkovou část webu a jiná se nabízí domácímu písku. Rozdělit web je nesmysl a asi i kódově dost hard.

  Píčo jedem si slušný bomby hned takhle ze začátku, hehe

  Rozhodně vyvracím všem myšlenku o tom že sem budem házet jen linky, co vím Hout připravuje velkej článek o jižní americe, těším se! Já mám rozjetej rozhovor s týpkem co dělá mega akce na Zélandu…

  Taky řekl sakra k tomu něco za těch x komentů Ruben? S odstupem pár dní, jak to vidíš kemo?

 24. kuba najman says:

  jinak ARABELO vole říkej si o videu z Řáholec jamu, že neni extraprofi a pak jsme asi oba rádi že neznám tvoje jméno, hehe

  O videu, který si pustí Joe Rich, líbí se mu a má ještě hec napsat Houtoj o tom jak to pošle Alcantarovi.
  Asi tak o extraprofi, videa, skoků a ježdění v něm… i když slůvko profi nám skoro všem ve spojitosti s trailsama nahání husí kůži

 25. Hout says:

  Hehe, moc dobře Kuba. Joeovi se hlavně hodně líbil L.E.S. trails Fall 2011 edit, Řáholecký video si teď nejsem jistý, jestli jsem mu ukazoval.
  Jo, co na to všechno Ruben?
  Jinak články se chystaj, nápadů spousta, nebojte, všechno bude.

 26. arabela says:

  Jenže to je přesně o tom, video nemusí být bezvadně natočený aby bylo dobrý Jakube, sám si totiž psal o tom že tohle video je děsběs. Snažil jsem se poukázat na to že vše není jen o tý kvalitě videa ale o tom že ti kluci chcou něco dělat. Taky si myslím že snažit se o to aby jste uspěli u slavných jmen jako je Joe Rich či Ruben Alcantara je trošku pod vaši úroveň, už odjakživa jsem myslel že jezdíte pro sebe, pro svůj dobrý pocit a tvoříte taktéž pro to. Navíc jestli tady chcete dávat linky jen z “extra” skoků, tak to bude snad jen Vápenka, L.E.S., Skalka atd. každopádně jich mnoho nebude. Je tady totiž další spousta jinejch trailsovejch spotů, jen to nejsou až tak velký skoky a tak vyšejpovaný.

 27. Pingback: Czech spotcheck a tak vůbec.. | CHECKTRAILS.com

 28. MIKE says:

  Každopádně kluci trailsy se zvětší a budou stát za to ale chce to nějaký ten rok ještě na to m pracovat, ale není nam už 15 a nechodíme na střední tak není toho času zase tolik a je třeba se pořádně ohánět.

 29. hout says:

  Díky za komenty Miku. Trailsy se zvětší a budou stát za to, držím palce, ať to vyjde. Mimochodem, taky nám není 15 kámo a taky nechodíme na střední, tímhle se neoháněj, o tom to není. Je to o tom, co člověk chce.

  • MIKE says:

   Jasné není to o věku, ale je to o tom co člověk děloá kolik má na to času a co tomu chce obětovat a já tu zahradu chci mít ve stylu garden party a polety pro zábavu je to přeci jenom zahrada zas ji nemužu uplně rozkopat a navíc to mám kousiček do EL – woodu takže zahrada only for fun a el – wood harcore polety 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *