Vápenka Jam

Do mailu mi přišla pozvánka na jam na Vápně. Legendární to spot, který si dnes už víceméně bez Štěpána i Onýse stále žije svým životem. Co si budeme povídat, tohle je povinnost pro každýho hliněnýho fanouška. A tady slovo od Michala Koláře z Vápna:

Ahoj všichni i letos se koná Vápenka jam. V sobotu 29.7.2017 se na Milevské Vápence bodou dít věci, od rána se bude jezdit, soutěžit, pít pivo, ale hlavně bude panovat uvolněná atmosféra, která k Vápenka jamu prostě patří. Pojede klasika pravá a limeston line.

Jezdcům doporučujeme dorazit už v pátek, vklidu najezdíme lajny a večer ogrilujem něco na ohni a pokecáme o všem možným. Den zakončíme pořádnou afterpárty, která se letos bude poprvé konat přímo na vápence. K poslechu a pogu zahrajou kapely: Exorcizphobie (Trash Trutnov), Braindead (Trash crossover Jičín), Meresiew (Hardcore tábor), Splachovací nočník (punkx Milhauzen)

Vstup na afterparty je 100kč, jezdci vstup zdarma.

Vápenka Jam 2017

Sobota 29.7.2017 start 10:00

This entry was posted in Czech stuff and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


5 × = 30

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>