Malaga na víkend

Na rychlo akce.
Jeden den v práci Áďa najde hodně levnou letenku, přímej let z Prahy. Kulich, Mašrům a Fíbí se hned chytnou, takže jedeme ve čtyřech na vejkendovej vejlet do Španělska. Hurááá. Všem nám je jasný, že na ten bazén je i tejden málo, ale prostě to hecujem a bereme to jako útěk do tepla a průzkum celý situace tam dole. Stručně tady popíšu pár postřehů a typů, který vlastně vystihujou i to, jak jsme se tam měli.

Na booking.com najdete ubytování pod názvem “Spanish Style Flat Malaga”. Je to pohodovej byteček v prvním patře s teráskou, kuchyní, koupelnou, druhym (pro nás sracím) hajzlem, třema ložnicema, obývákem a wifinou (bez ní už dneska nikdo nedejchá). Za 50 éček na noc, takže s tax 140 dvě noci ve čtyřech. Trochu na tajňáka a víc nasáčkovaný (ale levnějc) to dáme příště klidně i v šesti. Bydlení 10 minut úplný centrum do leva a park 10minut doprava. Takže ideální poloha. Taxík z letiště 30 éček jedna cesta (dodávkou, osobák je levnější ale s veelkejma taškama tak 3 lidi max) a cesta na ubytko 30 min.
Park stojí 3,5 eura celej den a zavíraj v 10 večer a krásně na všechno svítěj hned, jak to začne bejt potřeba. Bowl je mega!!! Není to mega velký, ale ani mrňavý. Řekl bych že Ruben to trefil přesně tak akrorát. Umíš hodně, tak děláš kokotiny ve vesmíru. Když se vozíš pětkrát za rok na pohodu, tak si to užiješ i tak níž kolem kopingů, ale skočíš si prostě všechno. Street sekce je taky hodně zábavná a to pegům neholduju, pak tam je vertka dřevo a mini dřevo. Betonovej pumptrek a hlína.
Hlína má klasickej problém public spotu. Spousta lidí to jezdí za sucha a tak to vypadá. Nic méně buď tam člověk přijede zrovna, když to někdo jinej už našejpoval, nebo tam jste na tejden a jedno dopoledne nebo odpoledne tomu věnujete a šejpnete si to pro sebe. Vodu maj, kolečko maj, hromadu dobrý hlíny bokem maj a nářadí taky. Njevětší lajna je tak asi jako WC lajna v LESE. Maximálně bych to srovnal s Levou.
Jinak v parku tři autobusy jako shop, příjemnej bar, čistý hajzli se sprchama a kohoutky s pitnou vodou. Stojí za to říct, že když budete ochotný hodně punkovat, dovedu si to představit s kolem batohem karimatkou a dekou uplně celej tejden na zevla, jen tak někde pod šerákem. Někdo na to může bejt už starej a někomu to může hodně snížit rozpočet. Nevím jak je to s fízlama nebo o kolik jsou levnější kempy, kde si píchne člověk stan.
Historický centrum je 100% mramor uplně všude, do toho lákavý hospůdky na každym rohu (dražší luxus jídlo tak 15 eur), levný kebaby (menu s hranolkama a colou cca 6 eur), nebo pizza 8 – 10 eur. Když se člověk jen trochu povozí městem určitě sám od sebe najde tak 3 až 5 známejch street spotů. Když se dáte s někým na chvíli do řeči bude jich rázem tak 15 a to už vydá klidně na 2 dny jen streetu.
Takže takový to tam je, vřele doporučuju a my už příště znova alespoň na týden! Točili jsme málo, páč jsme dávali maximum ježdění a stihli se vyfotit akorát dva filmy na mou stařičkou zrcadlovku. Fotil jsme já, Mašrům a Fíbí.
Jestli tenhle příspěvek nakopne alespoň dvě český bandy, co taky vyrazej a něco z toho bude, tak je to fajn! Díky!

This entry was posted in Czech stuff. Bookmark the permalink.

6 Responses to Malaga na víkend

 1. kudr says:

  Díky za článek, ve čtvrtek letíme s punkáčema!

 2. kuba says:

  Ty vole to vám tak závidim! 1,5l flašky sangrie budou pada jedna za druhou 😀

 3. hout says:

  Hezky Kuba.
  Tvl. Kudře, v neděli chci jít do lesa začít digovat, tak ať jste zpátky 🙂

 4. Tomáš says:

  Fajn ubytko se da najít i přes Airbnb, at už přímo v Malaze a nebo v Torremolinos,Benalmadeně a nebo Fuengirola. Těmahle městama jezdí místní vlak/metro kde z konečné na konečnou dojedeš za 4 ečka. Ten vlak jede i přes letiště. Ve Fuengirole je parádní skatepark u obchodaku Miramar. Bazeny, street, světla, otevřeno furt myslim, vedle hospudka. V Benalmadeně je taky betonak bazen + street. Taky světla. Zavíra v 10 myslim. Najdeš ho u parku de la Paloma. V Torremolinos je bazenek menší ale neni uplně ofiko otevřenej(musis přelízt plot). Jednou se tam odstěhuju. Peace 🙂

 5. frenk frantik says:

  Tak v nedeli po obede v lese Houte?

 6. hout says:

  Ok Frenku, dáváme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *