Kvíz 2

Haha, když už to Hout začal, beru štafetu a pokračuju, protože kvízy vypadají zajímavě a začaly mě bavit. Už před časem jsem dával články retrospektive, protože rád vzpomínám na formu závodů v devadesátkách a na ridery, po kterých se slehla zem. Nejde o to někoho nachytat, jestli poznal nebo nepoznal (nebo jo, trošku o to jde), ale stejně se nikdo nepřizná, vygooglí a napíše, že ví a zná. Proto spíš pro zajímavost a informativní charakter mladých, kteří na tento web paradoxně nechodí. Tak to třeba proženeme fejsbukem, a nebo na to sereme. Jsme od hlíny špinaví zevláci z lesa, under groud.

A co tak dát kvíz z druhé strany, o mladých pro mladé i pro staré. Sledujete to pořád tak horlivě jako kdysi? Co Houte, nezaspals na vavřínech? Nebo na dnešní new school sereš protože je to shit, co patří na olympiádu? Já se přiznám, že už hodně vybírám na co kouknu a na co ne, a streetaře a roboty, kteří dají quad whip 540 do fakie na nafukovačce, měsíc obíhají internety a pak o nich víc není slyšet, protože někdo tam přidal ještě rychlé báro a teď obíhá internety on, fakt nepoznám. Tak co, kdo je na fotkách?

1

2

3

4

 

 

 

6

5

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Upřímně: dal bych 2. Víc ani hovno.

This entry was posted in Czech stuff and tagged . Bookmark the permalink.

5 Responses to Kvíz 2

 1. hout says:

  Haha, dobře Frenk. Samozřejmě jsem v prdeli, vidím Seana Sextona (aspoň myslím) a Nathana Williamse, možná Dak Roche (možná?), jeden z těch mladejch rusáků a víc ani hovno. Hehe. Dá to Kuba Benda? 😀

 2. eMeT says:

  Když už jste u tý diskuze co bylo dřív a co teď, tak doporučuju web https://welivin.wixsite.com/website, pokud jste ještě neviděli. Hozič píše moc pěkně a zabývá se podobnýma myšlenkama. Např. ten poslední https://welivin.wixsite.com/website/w-l/bmx-od-vhs-k-instagramu.

  A abych tu neplácal úplně od věci.
  Nathan tam podle mě vůbec neni. 😀
  4 – Smajlí (mimochodem dobrá nápověda :D)
  7 – Brokovnice Raiford
  8 – Tonda Peřina
  Víc taky nevim 😀

 3. frenk frantik says:

  Dobře Hout, Sexton je jasný. Williams tam není, to je a zase bod pro eMeTa (ale tu podobnost tam taky vidím) Mimochodem je tam obrázek i se jménem – nápověda, spíš se mi to tam vloudilo a já si toho všiml pozdě a čekal, kdo na to přijde. Hout se nachytal.
  Dakota tam taky není, zase bod pro eMeTa a rusáci mají zapeklité jména heh. Antonín Peřina je zase správně, tvl. eMeT to dává. Hrajem o štamprlu frenkovice na Řáholci. Hout 1, eMeT 3

 4. Kuba Najman says:

  Yes viz vejš 🙂
  Dám Sextna, Smilleho, Roiforda a pak vim jen ze Rusko 😀
  Kdo je ale sakra ta trojka?? To je nejakej OZ??

 5. Kryštof says:

  Ta trojka vypadá jak Derick Girard za mlada, ale určitě nezapadá mezi ty ostatní 😀 Ale co třeba Ryan Mills? Ruský hrotmonstry neznám, zbytek byl řečen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *