Řáholec Jam 2019 – info

Řáholec Jam se nezadržitelně blíží, tak házíme nějaké info. Les jede, vše hotovo, našejpováno, nakonec se docela povedlo to zase o kousek posunout dále. Levá napojená do Dicka má úplně nový rozměr, Bordel se zbrusu novým zábavným začátkem až ze silnice a novým koncem, na poslední už to jede, Panna zase po letech ready, v novým hávu a určitě k lepšímu, ten Dick nás sakra baví.. Zkrátka spousta zábavy pro všechny. Nejlepší rok lesa byl 2011, když jsme se s Kudrem vrátili ze států, ale letos jsme se možná dostali konečně na stejný level, ne-li lepší, ač je to úplně jiný než tehdy.

Co dále? Bude pívo, spousta píva, speciální pívo. Možná si někdo vzpomene na pražskýho šílence (sakra je z Prahy?) jménem Zikš, tak se Zikšem jsem se dal do řeči na X-Cupu a dohodli jsme sponzoring na Řáholec a to ne jen tak ledajaký. Pan Zikš totiž vaří pivo a po krátkým pokecu s ním mi bylo jasný, že sakra ví o co jde. No a když nabídnul, že by nám uvařil pivo speciálně na Řáholec, beru všema deseti. Na Řáholci tedy bude speciální pivo od Zikše zvané Řáholec a půjde jak jinak než o poctivou ipu se slušnou voltáží, ať je nám dobře, muhaha. Jinak samozřejmě klasika Paka 11, nějaká ta kořala, nealko, všechno bude.

Jídlo? Od 16:00 budou k dispozici Burgery jako kráva od pana Svícaře za dobře, hlad nebude. A jelikož jsem to svěřil do péče paní Columbové, možná bude výběr pestřejší a třeba i něco pro nemasožravce, kdo ví. Tudíž, vemte si svačinu a k večeři si dejte, co les dá.

Soutěže? Budou. Jaký ještě sami nevíme, tohle se peče většinou na poslední chvíli. Nebude jich asi moc, nebude jich málo. Co víme je, že bude skok do výšky, ovšem letos na Bordelu a nebude to přes laťku, protože to bychom se stopro zabili. I tak to bude masakr. A jestli chce Pejda na Bordelu vyhrát frontflipem, chceme to všichni vidět.

Afterparty? Yes. Hospoda U Dvorecké louže dole v Robousích, coby kamenem dohodil a zbytek došel. Zahraje hradecká punková klasika N.V.Ú., plzeňská garážovka plná energie Lusky a nakonec Braindead, kapela s Řáholcem od začátku spojená, kdo jiný by měl celou ságu zakončit. Kdo na Řáholci nikdy nebyl, asi to nelze popsat, kdo byl, ten ví, tohle bude velký.

Co pátek? Jo. Ačkoliv je Řáholec vyhlášen až na sobotu, jedeme už pátek celý den, protože jeden den je málo. Poteče pivo, bude hrát hudba, budeme jezdit, zdravit se a radovat, že jsme se zase sešli. Pátky mě hrozně baví, snad nás to letos nespláchne jako před dvěma lety. Ale Rendy určitě vezme holiny, takže cajk. Kdyby byl někdo hodně akční, v týdnu před Řáholcem pravděpodobně pojede Rokle i H-trails, dejte vědět.

Nocleh? Pro většinu zbytečné zmiňovat, ale spát se dá přímo v lese nebo v okolí, na zemi, v autě, ve stanu, na stromě.. Jak je komu libo. Jen nedělejte bordel a chovejte se slušně.

Brzy dáme nějaký fotky, jak les jede, možná i něco natočíme, ať se máte na co těšit.

Řáholec Jam 2019 – The Final One

L.E.S. trails, Jičín

Sobota 31.8.2019 od rána do noci

Afterparty – Hospoda U Dvorecké Louže, hrají N.V.Ú., Lusky, Braindead

Podporuje TBB-Bike, Vans a lesní parta.

A na závěr slovo o tom, na co se mě občas někdo ptá a asi tomu nikdo nevěří. The Final One – opravdu poslední Řáholec? Vyhlásil jsem to už kdysi, až přilítne ke Kudrům čáp, bude to poslední Řáholec. A jsem z mnoha důvodů rozhodnut, že příští rok už nebude. Je to tak.

This entry was posted in Czech stuff and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *