Maras – trails loner

Trails need to be loved.. Je to tak, jinak by to člověk dělat nemohl. Nejednou jsem někde četl, jak je to tady těžký, jsem na to sám nebo dva, nikdo nechce stavět, to se pak nedá. Co na to říct. Snad jen vytáhnout Petra Žaluda alias Frenka z Hvozdnice, který zhola sám udržoval a dokonce i různě rozšiřoval svůj spot v maličký vesnici za Prahou. Sám jako kůl v plotě a ve své době to byl jeden z nejlepších trails spotů u nás. A teď je tu další člověk, říká si Maras, provozuje svůj trailsový blog a sám kope lajnu v lese nedaleko Havlíčkova Brodu. Začal prý minulý rok na podzim, lajnu má skoro hotovou. Checkujte fotky a dejte mu high five, stavět sám je velký mazec. Za mě největší respekt Marasi, díky lidem, jako jsi ty, se to tu začíná zvedat. Trails need to be loved.. Jinak to nejde. Hodně dobře ty kámo.

This entry was posted in Czech stuff and tagged . Bookmark the permalink.

5 Responses to Maras – trails loner

 1. Maras says:

  Díky Houte, díky 🙂 Člověk to prostě asi musí mít opravdu v sobě. Ikdyž se mi občas nechce, protože i přes sliby ostatních kopu věčně sám (vlastně se slípkama, ty tam taky makaj:), tak největší inspirací je myšlenka, že tady v Čechách nejsem úplně sám a těším se na okamžik, až to bude tvrdý a já si konečně skočím, doladím a pozvu všechny, co budou mít chuť pokořit zatím jen tuhle lajničku. Takhle to mám já a ne jen já 🙂 A ještě musím dodat, co mě opravdu nakopává, jsou to blogy a weby lidí, jako jste Vy – CHECKTRAILS, BMXJICIN atd..Vy jste mou velkou inspirací a hlavně ty Houte, jak to držíš a předáváš dál!!! A já chci, musím a budu inspirací pro ostatní, doufám, že taky dobrou 🙂 Snad se jednou někdo uvědomělej přidá a podpoří. A ještě jeden dík mojí Áje, která je na všechno doma sama, když já zrovna kopu a to je teď docela často. Respekt jí a všem co kopou, co dokážou aspoň trochu podpořit !!!

 2. zachy says:

  RESPECT. Jinak závidim tu libovou hlínu, takhle v lese.

 3. Maras says:

  Díky Zachy, hlína je dobrá, ale než jsem se k ní někdy dostal, tak jsem musel odházet hodně lopat zetlelýho lupení. Zatím to drží pohromadě, tak je to dobrý 🙂

 4. Dan z Prahy says:

  Marasi! Seš borec! Podle fotek ty skočky vypadaj fakt luxusně! Smekám před tebou chlape 😉

 5. Maras says:

  Díky Dane!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calculate *